XHAMIA E TABAKEVE,SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion650

 • 140.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

XHAMIA E TABAKEVE,SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion650

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

XHAMIA E TABAKEVE,SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion650
Apartament në shitje e vendosur në një zonë shumë të kërkuar, në Xhaminë Tabakeve. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në një pallati të ri të mirëmenaxhuar dhe mirëmbajtur.Eshtë e organizuar nga tre dhoma gjumi, një sallon ,dy tualete dhe nje ballkon. Ka një sipërfaqe totale prej 124m2. Apartamenti eshte i orientuar nga lindja . Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha lehtësitë për një jetë të rehatshme dhe të qetë. Ka dokumentacion të plotë hipotekor. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni, 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/2119/xhamia-e-tabakeve-super-apartament-3-1-2-per-shitje-billion650.html

 • Address Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate