Vlore, shitet shtepi 3+1 Kati 1, 104 m² 45.000 Euro

 • 45.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

Vlore, shitet shtepi 3+1 Kati 1, 104 m² 45.000 Euro

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032242

Description

Shitet shtëpi private një katëshe mbi kodrën e “Shën Dhimitrit” në fshatin Mifol të Vlorës. Banesa ka sipërfaqe 104 m² dhe oborri përreth 500 m².
Ndërtimi është bërë në vitin 1993. Ka zonë parkimi për makinën dhe është e rrethuar me murë. Organizohet në 2 dhoma, 1 banjo dhe shtëpia mbulohet me rreze dielli gjatë gjithë ditës. Oborri vishet me pemë frutor, agrume dhe ullinj. Çatia, e cila është e ndërtuar në 5-vjecarin e fundit, e bën të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. Uji 24 orë. Ka gjithashtu një depo të vogël magazine. Meqë ndodhet më lart se shtëpitë e tjera, ka pamje piktoreske nga lumi “Vjosa” dhe nga kodrat e tjera të fshatit. Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e tel: +355 69 703 2242. Çmimi i diskutueshëm.

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate