Vlore, shes Vile 2+1+A+BLK 460 m² 360.000 Euro (Palase)

  • 360.000€
, Palase
shitje

Vlore, shes Vile 2+1+A+BLK 460 m² 360.000 Euro (Palase)

, Palase
  • 360.000€

Details

  • Price: 360.000€
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Vile 2 kateshe luksoze ne resort turistik GREAN COAST ne Palase, Dhermi.

Sipërfaqe e brendshme 150 m2 + 288 m2 sipërfaqe trualli me 1 vend parkimi.

Kati përdhe përfshin dhomë ndenjeje me hapsirë të bollshme, kuzhinë/ dhomë ngrënie, dhe tualet.

Kati i parë përfshinë 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Shërbimet e menaxhimit të pronës gjatë gjithë vitit.

Ofron pamje të mrekullueshme të detit Jon.

Cmimi: 360.000 Euro.

Mundesi shume e mire investimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Palase
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania