Vlore, shes shtepi 2 Katshe 1.500 m² 122.000 Euro (Vorë)

  • 122.000€
, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje

Vlore, shes shtepi 2 Katshe 1.500 m² 122.000 Euro (Vorë)

, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 122.000€

Details

  • Price: 122.000€
  • Size: 1500 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet shtëpi private në Vorë. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 1000 m2 tokë dhe 500 m2 ndërtim. Kati i parë përdoret për biznes, aktualisht funksional si bar kafe, bilardo dhe market i vogël, gjithashtu dhe për banim që përbëhet nga dhoma e ndenjies, ambienti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi, korridori dhe një tualet. Kati i dytë përbëhet nga ambienti i ndenjes, dy dhoma gjumi, një tualet dhe pjesa tjetër 130 m2 është e strukturuar për biznese ose dhoma të tjera banimi. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-shtepi-private-vore-tirane/

ID: 36431

  • Address Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate