VLORE, GARSONIERE PER SHITJE! ID: Billion2546

 • 28.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 28.000€

Details

 • Price: 28.000€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

VLORE, GARSONIERE PER SHITJE!
ID: Billion2546

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Vlore, Lungomare, tek Konsullata Italiane ofrojme garsoniere ne shitje. Me nje vendodhje ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit te Vlores per te jetuar, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, shoqerore, tregtare, apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe prej 37 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome te bollshme, ku eshte organizuar kuzhina se bashku me ambjentin e gjumit, dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim optimal gje qe e ben te kete drite natyrale gjate gjithe kohes. Eshte mundesi ideale si per banim ashtu dhe per investim. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8207/vlore-garsoniere-per-shitje-billion2546.html

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate