VLORE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2550

 • 53.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

VLORE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2550

Ne Transballkanike, shitet super aparatement 2+1, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te njohura ne qytetin e Vlores. Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme si aktivitete tregetare, institucione arsimore, shkolla, kopeshte, markete, etj. Apartamenti qe disponojme ne shitje ka nje siperfaqje prej 63 m2 dhe eshte i organizuar nga ne kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, ne dy dhomat e gjumit dhe tualetin. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te nje pallati te ri, dhe te investuar mire. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi ashtu dhe per banim, ka orientim optimal per te qene i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8215/vlore-apartamente-2-1-per-shitje-billion2550.html

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate