Vile Premium 3+1 Per Shitje Ne “San Nicolas Resort & Residences”

, Dhërmi

Details

  • Size: 500 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Pozicionohet përgjithësisht pas vilave Elitare ne nje kuote me te larte se vilat elitare duke mos penguar pamjen nga deti. Kjo vile zotëron nje sipërfaqe ndërtimi 300m² dhe perbehet nga:
3 dhoma gjumi
4 tualete
livingroom
gatimin te veçuar me nje pamje fantastike nga deti
pishine individuale

Sipërfaqe e katit përdhe te viles eshte 150m² ku eshte organizuar:
ambienti i ditës
livingroom
ambienti teknik
2 tualete dhe gatimi

Sipërfaqia e truallit te kësaj vile eshte ne varsi te pozicionit 600-800m².

Siperfaqia e katit te pare te viles eshte 150m², ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës , 3 tualete plus ballkon me pamje nga deti.

San Nicolas shtrihet ne nje sipërfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilën do te ndërtohen 60.000 m² siperfaqe ndërtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rëndësishëm qe i jep vlere investimit tuaj:
1. Hoteli me 5* nen markën me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180-
200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit.
2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate )
Resorti ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) si dhe hapësirat si rrugë, hyrje e kompleksit etj. të cilat kërkojnë mirëmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht që kjo sjell dhe një pagesë mujore ose vjetore nga çdo rezident, në mënyrë që kompleksi të jetë gjithmonë i mirëmbajtur dhe në kushtet më të mira.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Dhërmi
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj