Vile Per Shitje , Ne “San Nicolas Resort & Residences”

  • 672.320€
, Dhërmi

Details

  • Price: 672.320€
  • Size: 690 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Pozicionohet përgjithësisht ne qendër te resortit me nje kuote te larte nga niveli i detit, afër zonës se rekreacionit.

Kjo vile zotëron nje sipërfaqe totale 690 m² dhe perbehet nga:
3 dhoma gjumi
livingroom
gatimin te veçuar me nje pamje fantastike nga deti
pishina individuale
Parcela, pishina, 2 poste parkimi kane siperfaqen 580 m2.

Sipërfaqia e katit përdhe te viles eshte 109,7 m² ku eshte organizuar:
ambienti i ditës
livingroom
tualet

Siperfaqia e katit te pare e viles eshte 109,7 m², ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës, tualete dhe dalje ne ballkon me pamje nga deti.

San Nicolas shtrihet ne nje sipërfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilën do te ndërtohen 60.000 m² siperfaqe ndërtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rëndësishëm qe i jep vlere investimit tuaj:
1. Hoteli me 5* nen markën me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180-
200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit.
2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate )
Resorti ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) si dhe hapësirat si rrugë, hyrje e kompleksit etj. të cilat kërkojnë mirëmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht që kjo sjell dhe një pagesë mujore ose vjetore nga çdo rezident, në mënyrë që kompleksi të jetë gjithmonë i mirëmbajtur dhe në kushtet më të mira.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Dhërmi
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj