Vile ne shitje

 • 320.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet vilë me 3 kate në Bërzhitë, pranë Palma Nova Resort.Në total është 1000 m2, ku 771 është truall dhe 300 m2 janë ndërtim.
Ka super pamje, kubaturë të rregullt, punime mjaft cilësore. E pajisur me sistem qendror kaldaje, kondicioner, panel diellor, post parkimi dhe hapësira të shfrytëzueshme.
•Organizimi:
• Sallon Ndenje
• Ambjent Gatimi
• 4 Dhoma gjumi
• 3 Tualete
• 4 Ballkone
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Bërzhitë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting