Vile ne shitje tek “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 195.000€
San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit

Vile ne shitje tek “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit
 • 195.000€

Details

 • Property ID: 28890
 • Price: 195.000€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Residenca me e re turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Vile ne shitje e bashkangjitur me 4 hyrje me pamje nga deti me sip. ndertimi 120 m2 + toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet me dritare dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualete me dritare dhe veranda. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Dhjetor 2019.

Kontakt: +355696054036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume detaje dhe prona te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-0

 • Address San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93
 • 04 2230 515068 20 50 444

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Search
Other Features
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93
WhatsApp chat