VILE NE SHITJE TE “GREEN COAST” RESORT

 • 365.000€
, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje

VILE NE SHITJE TE “GREEN COAST” RESORT

, Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 365.000€

Details

 • Price: 365.000€
 • Size: 148 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit.Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante, hotel me 5 yje, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.Fasada e xhamit dhe orientimi lindje-jug-perëndim i jep viles një ndricim natyral gjatë gjithe dites. Vila ndodhet shume afer me vijen bregdetare.Vilë e vogël e bashkangjitur në shitje e pozicionuar në brezin e gjashte, me sipërfaqe ndërtimi 148 m2 + tokë 349.2 m2 ku janë të përfshira dhe 2 vende parkimi. Në katin përdhe ndodhet ambienti i ndenjes, kuzhina, një tualet dhe veranda me dalje në bace. Në katin e parë ndodhen 2 dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Të gjitha ambientet janë me dritare. Vila ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase.

Kontakt: *+355696054036‬
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…coast-resort-3

 • Address Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93