Vilë në shitje, Qerret

 • 165.000€
, qerret

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697083077

Description

Shitet vilë tek kompleksi më i ri rezidencial me vila turistike në Qerret, Kavajë. Rezidenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ndërtim bashkëkohor me të gjitha sistemet e fundit si: ngrohje, ftohje, panel diellor, termoizolim, sistem hidraulik dhe paisje In Caso. Vilat ndodhen në një zonë shumë të preferuar turistike.
Vila për shitje është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe trualli 150 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 137,9 m2. Kati përdhe me sipërfaqe 70,6 m2, është i organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë të vecuar, korridor dhe tualet. Kati i parë me sipërfaqe 67,3 m2, është i organizuar në 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vila disponon pishinë në pjesën e oborrit me sipërfaqe prej 19.8 m2. Gjithashtu ofron dhe parkim me sipërfaqe 25 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 • Address qerret
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting