Vile ne shitje & qera

 • 720.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Vile ne shitje & qera

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 720.000€

Details

 • Price: 720.000€
 • Size: 491 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen.
Ofrohet vilë për shitje & qera tek Residenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe 491m2. Vila në total 5 dhoma gjumi, 5 tualete, pishinë+sauna+jacuzzi dhe 2 poste parkimi.
Cmimi i shitjes 720.000 Euro.
Cmimi i qerasë 3000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting