Vile ne shitje & qera

  • 370.000€
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Vile ne shitje & qera

, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 370.000€

Details

  • Price: 370.000€
  • Size: 350 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë për shitje & qera-Tiranë
Vila ndodhet tek Kthesa e Kamzës dhe ka sipërfaqe trualli prej 350m2. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat është 140m2. Vila ka oborr me gjelbërim, ka të përfshira dhe 2 poste parkimi. Është e investuar në detaje, ka sistem kamerash. Vila është e pajisur me hipotekë. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 370000 Euro.
Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting