Vilë në shitje, Plazh Durres

 • 550.000€
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 900 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694033900

Description

Shitet super vilë në Durrës. Vila ka akses direk në rrugën kryesore, në unazën e Plazhit Durrës. Ndodhet vetëm 8 minuta larg plazhit në këmbë.
Vila ka sipërfaqe toke 900 m2, nga kjo 400 m2 truall. Sipërfaqja e vilës 350 m2 ndërtim.
Është e organizuar në tre kate.
Kati përdhe : holl pritje, kuzhinë, parabanjë, tualet, magazinë.
Kati i parë: disponon dhomë gjumi cifti me tualet dhe garderobë, dhomë gjumi për fëmijë me tualet dhe hollin ku është projektuar një ambjent studimi dhe bibloteke.
Kati i dytë: i organizuar në dhomë gjumi me tualet, një dhomë gjumi tjetër, një tualet dhe një ambjent holli.
Vila disponon punime shumë cilësore, totalisht e investuar deri në detaje. Janë vendosur sistemet e ngrohjes dhe ftohjes me Çhiller, sistemi monitorimit të kamerave, sistemet hidraulike dhe elektrike.
Vila shitet e pa mobiluar. Muret rrethuese janë me punim guri. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi 550,000 €
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina