Vile ne Shitje ne Sauk ne Tirane

 • 550.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 850 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Shitet vile 4-kateshe ne zonen e Saukut prane Liqenit Artificial.

Vila eshte e organizuar ne 4 kate. Kati 0 eshte i perbere nga 8 ambjente garazhdi.

Kati 1 dhe 2 ka secili 4 dhoma gjumi ,nga nje sallon, 3 tualete dhe 3 ballkone.,Vila ka ashensor dhe eshte ideale per rezidence.

Siperfaqja e ndertimit eshte 550 m2 se bashku me 150 m2 garazhd dhe 300 m2 pjesa e oborrit.

Kati i 3 dhe i fundit eshte i perbere nga nje hapesire e madhe boshe.

Cmimi 550 000 Euro

 

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME