VILE NE SHITJE NE LUNDER, PRANE TEG

 • 550.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

VILE NE SHITJE NE LUNDER, PRANE TEG

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 318 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Vila në shitje ndodhet ne njê residence vilash, e cila ofron siguri 24 ore, cilesi ndertimi, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet etj.
Vila në shitje ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Vila ofron rifinitura cilesore, mobilim cilesor, lartesi, oxhak, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje etj.

Vile në shitje 3 kateshe me sipërfaqe ndertimi 318 m2 + 560 m2 oborr të gjelbëruar me orientim lindje-jug-perendim. Vila ofron ne katin perdhe nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina dhe ambienti i ngrenies i vecuar me dritare, dhome gjumi dhe tualet. Kati i pare ofron nje dhome gjumi, garderobe, tualet, lavanderi dhe dhoma matrimoniale me tualet dhe garderobe. Kati i dyte ofron nje ambient ndenje, dhome gjumi, tualet dhe nje verande te bollshme.

Vila ofron dhe parkim per 4 makina.

Cmimi perfshin dhe mobilimin.

Me certifikate pronësie

Kontakt: *+355696054036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…r-prane-teg-ut

 • Address Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93