VILE NE SHITJE NE “GREEN COAST” RESORT, PALASE

 • 565.000€
, Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
shitje
, Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • 565.000€

Details

 • Price: 565.000€
 • Size: 189 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit.

Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante sic eshte “Ulliri” restorant, hotel me 5 yje, “MGallery” i pari i kesaj natyre ne rivieren shqiptare, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.Fasada e xhamit dhe orientimi lindje-jug-perëndim i jep viles një ndricim natyral gjatë gjithe dites. Vila ndodhet shume afer me vijen bregdetare.

Vilë individuale 2 kate në shitje e pozicionuar në brezin e dyte. Per me shume detaje rreth viles e te tjera te ngjashme klikoni linkun:https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/green-coast-resort-palase-0

Kontakt: +355673044004
​Email: info@inf-93.com
Parashikuar te mbarojë në Dhjetor 2022

 • Address Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93