Vile ne shitje

 • 1€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 521 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

!! CMIM OKAZION !! Vilë në shitje-Lura 1, Gjiri i Lalzit
Vila ndodhet në një nga komplekset më cilësore vetëm 300m larg nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar-restorant, supermarket, palestër, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet, etj.
Lura 1 Residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjiri të Lalzit, në mës të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana.
Vila ka rifinitura shume cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, sistem vaditje, nje magazine, parkim etj.
Vila është e organizuar në 2 kate me sipërfaqe totale 521.8m2 dhe sipërfaqe ndërtimi bashkë me verandën 205m2. Hapësira e brendshme e vilës është e organizuar në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie, 1 tualet oborr me gjelbërim, verandë dhe ballkon Godina është e përfunduar dhe e mobiluar. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting