Vile ne shitje

 • 350.000€
, Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
shitje
, Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 480 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692070045

Description

Vilë në shitje-Tiranë
Shitet vilë në kompleksin “Argenta” i cili është një bashkësi vilash, të organizuara nën një rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogël i përbërë prej 8 vilash, fushës sportive dhe një këndi lojrash dhe pozicionhet në një kodër të butë në fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 7 minuta larg nga TEG-u.
Vila organizohen në 2 kate me sipërfaqe trualli 480m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 140m2. Në katin e parë ndodhet salloni i ndenjes dhe hapësira e bollshme me vetratë xhami përmes së cilës ndriçohet gjithë ambjenti dhe shijohet pamja që ofron kompleksi, ambjenti i gatimit së bashku me dhomën e ngrënies, dhomë lavanderie dhe tualeti. Në katin e dytë ndodhen 3 dhoma gjumi ku secila ka ballkon, 2 tualete. Kompleksi ka roje dhe kamera që monitorojnë ambjentet e jashtme 24h.
Cmimi i shitjes 350000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel.0682070045

 • Address Vishaj, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting