Vile ne shitje

 • 10€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 10€

Details

 • Price: 10€
 • Size: 216 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697088830

Description

“Belvedere Korça” është një kompleks turistik me vila i projektuar mes gjelbërimit dhe qetësisë së parkut “Rinia” në Korçë. Vilat vijnë me një shkrirje elegante mes tradicionales dhe modernes, duke i dhuruar banorëve komoditet dhe një jetesë plot stil, për pushime ose për të banuar.
Në total janë 80 vila me 7 tipologji të ndryshme, të cilat janë formësuar për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e çdo klienti, për të ndjerë në formën më të vërtetë atë që e bën këtë qytet kaq unik: stilin arkitekturor tradicional të kësaj zone.
Materialet e përdorura në ndërtim janë me standarde bashkëkohore.
Pamja e plotë e qytetit dhe horizontit përreth mundëson një vlerë të lartë investimi.
Shitet vilë me sipërfaqe totale 216.80m2 e organizuar në:
Kati nëntokë i cili ka sipërfaqe 28.8 m2 ndërsa shkallët e jashtme zënë një sipërfaqe prej 12.3m2.
Kati përdhe ka sipërfaqe 55.1 m2 dhe është i organizuar në dhomë ndenje-gatimi, tualet dhe verandë.
Kati i parë ka sipërfaqe 56.2 m2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon.
Kati nënçati ka sipërfaqe totale prej 56.2 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting