Vile ne shitje

 • 1.700€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Gjon Krisli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Gjon Krisli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 392 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shesim vilë në një nga rezidencat më të reja në Tiranë, me vendndodhje Rr.Gjon Krisli, Sauk I vjetër.
Vila organizohet në:
Kati -1 me një sipërfaqe 126 m2 ku është projektuar për ambjent teknik, lavanderi dhe depo.
Kati 0 me sipërfaqe 98 m2 dhe veranda 25.6 m2.Organizohet në hyrjen në vilë, një studio dhe veranda.
Kati 1 ka sipërfaqe 145 m2 dhe organizohet në zonë dite, ambjenti i ndenjes, kuzhina dhe një tualet.
kati 2 me sipërfaqe 145 m2 është projektuar në 3 dhoma gjumi, ku secila ka një dhomë garderobë të vecantë dhe dy tualete. Secila dhomë është me dalje në ballkon.
Sipërfaqja e truallit është 392 m2. Cmimi i shitjes 1700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Gjon Krisli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting