Vile ne shitje

 • 500.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje vilë 3-katëshe në kompleksin më të ri të vilave në zonën e Ujit të Ftohtë. Vila posedon një sipërfaqe trualli prej 350m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 325m2. Vila është e organizuar në katin nëntokë me 1 dhomë depo me sipërfaqe 25m2, kati përdhe është i organizuar në 2 sallone, 2 guzhina dhe 2 tualete, kati i parë ka 2 dhoma, 2 tualete dhe ballkon të madh. Vila ka 2 poste parkimi dhe oborr me gjelbërim.
Cmimi i shitjes 500000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting