Vile ne shitje

 • 370.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 268 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë në shitje-Durrës
Ofrojmë për shitje vilë-2 katëshe tek Gjiri i Lalzit me sipërfaqe trualli 511m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 268m2. Kati i parë ka sipërfaqe totale 121m2, sipërfaqja e brendshme është 101m2 dhe sipërfaqja e verandës 20m2. Kati i parë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet, verandë dhe oborr me gjelbërim. Ndërsa kati i dytë ka sipërfaqe totale 112m2 ku 101m2 është sipërfaqja e brendshme dhe 10m2 është sipërfaqja e verandës, ka tipologjinë 4+1+2 dhe është e organizuar në 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë. Vila shitet e mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi i shitjes 370000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting