Vile ne shitje

 • 320.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vile ne shitje

4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 300 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Vilë në shitje-Tiranë
Vila ndodhet në zonën e Kodrës së Priftit, posedon një sipërfaqe trualli prej 300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 250m2. Vila është e organizuar në 2 kate, ka oborr dhe vendparkimi. Është totalisht e investuar. Zona në të cilën ndodhet vila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 320000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting