Vile ne shitje

  • 682.200€
, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Vile ne shitje

, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 682.200€

Details

  • Price: 682.200€
  • Size: 350 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Luminor Residence do të ofrojë 19 vila të cilat do të zhvillohen në 2 tipologji: 10 Vila individuale dhe 9 Vila të bashkangjitura. Vilat do të jenë me strukturë 2 dhe 3 kate me 1 kat nëntokë, me pishinë dhe mur rrethues.
Vila është e organizuar në 3 kate ku sipërfaqja e parcelës është 260.5m2 ndërsa 350.48m2 është sipërfaqja e ndërtuar, 60.5m2 është sipërfaqja e përbashkët. Sipërfaqja totale e banimit është 304m2 ku sipërfaqja e verandës është 46.48m2, 80m2 është sipërfaqja e katit nëntokë, 80m2 është sipërfaqja e katit përdhe, 85m2 është sipërfaqja e katit të parë, 59m2 është sipërfaqja e katit të dytë dhe 25m2 është sipërfaqja e parkimit(2 poste parkimi). Zona në të cilën ndodhet vila është larg zhurmës së qytetit.
Cmimi i shitjes 682,200 Euro
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting