Vile ne shitje

  • 538.000€
, Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 538.000€

Details

  • Price: 538.000€
  • Size: 310 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet vilë në një nga komplekset rezidenciale premium “Green Coast Resort & Residences” ndërtuar në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës. Vila individuale është e pozicionuar në brezin e dytë. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 151 m2, veranda 9 m2 dhe sipërfaqe trualli 310m2. Ka dhe garazhd me sipërfaqe 37.41 m2.
“Green Coast Resort & Residences” ka një qasje të fortë me natyren, duke respektuar ekosistemin gjithashtu dhe standard premium, përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të ndërtimit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting