Vile ne shitje

 • 1€
, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Vile ne shitje

, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 421 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë në shitje në TEG, Tiranë.
Vila organizohet në 3 kate, vila ka sipërfaqe trualli 258.4m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 421.2m2 ku kati nëntokë ka sipërfaqe 80m2, kati përdhe ka sipërfaqe 84m2, kati i parë ka sipërfaqe 85m2, kati i dytë ka sipërfaqe 63m2, sipërfaqja e përbashkët është 62m2 dhe sipërfaqja e verandës është 47.2m2. Vila ka ashesor dhe është e organizuar në katin nëntokë në: ambjent ndenje, hapsirë për palestër, kantinë, lavanderi, tualet, depo-frigorifer, kati përdhe në: dhomë ndenje, korridori, sallon+kuzhinë dhe tualeti, kati i parë në: 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete, dhe kati i dytë është i organizuar në një dhomë gjumi, dhomë garderobë, tualeti dhe veranda. Vila ka dhe 2 vende parkimi me sipërfaqe 25m2. Zona është mjaft e qetë dhe larg zhurmës së përditshme të Tiranës.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting