Vile ne shitje

 • 750.000€
, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

Vile ne shitje

, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 750.000€

Details

 • Price: 750.000€
 • Size: 470 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Kompleksi i Vilave Long Hill ofron ambiente intime dhe familjare. Vilat kanë intimitetin e tyre, pa ju munguar kënaqësitë e jetës në komunitet. Larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit, në Long Hill ju keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një ambient të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm.
Rehati e shëndetshme për trupin dhe shpirtin. Gjatë bashkëjetesës në Long Hill ju do të ndjeni më pranë natyrën dhe do të keni mundësi të praktikoni sporte të ndryshmë në ambientet e hapura. Vend të rëndësishëm zënë pishinat, sheshet e lojërave dhe qendra e shëndetit.
Ofrojmë për shitje vilë dy katëshe me sipërfaqe trualli 470m2 dhe me sipërfaqe 210m2. Vila është e organizuar në tre dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Vila është pjesërisht e mobiluar.
Cmimi i shitjes 750000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting