Vile ne shitje

 • 270.000€
, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 730 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë në shitje në Prush, Tiranë.
Ofrojmë për shitje vilë tre katëshe me sipërfaqe trualli 730m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 500m2. Vila është ndërtim i ri. Në total vila ka gjashtë dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete, dy ballkone, oborr me pemë frutore ka dhe oxhak. Vila shitet e mobiluar. Kati përdhe ka vend parkimi të mbyllur me sipërfaqe 140m2. Zona në të cilën ndodhet vila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 643, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting