Vile ne shitje

 • 230.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 213 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Vilë për shitje në Don Bosko, pranë Bujtina e Gjelit dhe rrugës kryesore. Ka sipërfaqe totale 213m2 dhe sipërfaqe të brendshme 184 m2. Sipërfaqja e tokës 121 m2. E organizuar në katin e parë holli pritjes, dhomë ndenje dhe ambjenti ngrënies, dhomë e vecuar gatimi, tualet, depo e brendshme dhe verandë. Kati i dytë është i organizuar në 3 dhoma gjumi të bollshme, dhomë tharje, tualet, dhe ballkon i madh. Vila ofron një oborr të shfrytezueshëm me një ambient relaksues, një garazhd dhe një depo të jashtme. Në një zonë mjaft të qetë për të jetuar.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting