Vile ne shitje

 • 350.000€
, Pezë e Vogël, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1036, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Pezë e Vogël, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1036, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 740 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Vilë në shitje në Pezë të Vogël, Tiranë.
Vila është e organizuar në tre kate dhe ka një sipërfaqe trualli prej 740m2, ku 160m2 është sipërfaqja e secilit kat. Kati i parë është i organizuar me një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, dy dhoma garderobe dhe 2 tualete.
Ndërsa kati i tretë ka papafingo, dy tualete dhe verandë.
Vila ka oxhak, secila dhoma është e shtruar me parket, veshje kapoti, ka sisteme hidraulike të Hansgrohe, sistem chiller, ka oborr si dhe 3 poste parkimi. Vila shitet e mobiluar.
Cmimi i vilës është 350000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Pezë e Vogël, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1036, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting