Vile ne shitje

 • 250.000€
, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet vilë 3-kate tek Varri i Bomit, pranë Shkollës Hasan Prishtina.
Zona ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode, spitale, shkolla, cerdhe etj.
Organizohet: Kati i parë është i ndarë në dy dyqane me sipërfaqe 28 m2 secili. Ambjenti i brendshëm i vilës organizohet në një kuzhinë, dy dhoma gjumi, 3 tualete, dy sallone dhe një ambjent shtesë. Posedon certifikatë pronësie.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting