Vile ne shitje

  • 200.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 200.000€

Details

  • Price: 200.000€
  • Size: 540 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697529619

Description

Vilë në shitje në Fresk, Tiranë.
Ofrojmë për shitje vilë 3 katëshe. Vila është ndërtim i ri dhe ka sipërfaqe truall 540m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300m2. Vila ka oborr, ka vend për parkim, pemë frutore. Shitet bosh. Zona në të cilën ndodhet vila është mjaft e kërkuar nga njerëzit dhe zonë mjaft e qetë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting