Vile ne shitje

  • 1€
, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 1500 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692021421

Description

Shitet objekt në Pezë-Helmes. Objekt polifunksional me 3 kate dhe një kat bodrum. Ka sipërfaqe trualli 1500 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 760 m2.
Shtëpia ndodhet në një zonë mjaft të mirë me akses në rrugët kryesore. Zona në të cilat ndodhet e bën të përshtatshme si për banim ashtu dhe për aktivitete biznesi dhe investim.

  • Address Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting