Vile ne shitje

 • 330.000€
, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 700 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Vilë në shitje në Kamëz, Tiranë.
Vila posedon një sipërfaqe trualli 700m2. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat është 230m2. Vila ka oborr me sipërfaqe 400m2. Është ndërtim i ri, shitet e mobiluar, ka hapsirë për parkim. Zona është mjaft e qetë dhe i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting