Vile ne shitje

 • 1.000.000€
, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar në çdo detaj midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe luksit. Projekti spikat në arkitekturën moderne, e cila integrohet natyrshëm me vargun kodrinor të Lundrës e Mulletit. Mandarine Drive, zhvillohet në një zonë relativisht të re rezidenciale me një rritje të konsiderueshme në investime në 10 vjeçarin e fundit.
E konceptuar për të maksimizuar hapësirat funksionale, kjo vilë ofron komfort maksimal. Ambjentet e brendshme janë plot dritë natyrale falë fasadave dopio xham, ndërsa ambjentet e jashtme plot gjelbërim. Ka sipërfaqe trualli 653 m2, sipërfaqe totale banimi 350 m2 dhe sipërfaqja e verandës 20 m2.
Me 3 dhoma gjumi, hapësirë depo, kuzhinë, sallon, 4 tualete, 2 poste parkimi të mbyllur kjo vilë është kombinimi perfekt i “lux-it” dhe rehatisë.
Shitet 1,000,000 Euro.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting