Vile ne shitje

 • 1.800€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 490 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vila e ndodhur në Residencën Kodra e Diellit 1. Ka një sipërfaqe totale 490.7 m2 në të cilën përfshihen sipërfaqja fizike 460.5 m2, sipërfaqja e përbashkët 2.1 m2, sipërfaqja e verandës 28.8 m2.
Vila përbëhet nga disa ambjente me funksionalitete të ndryshme. Vila ka hyrje individuale, në katin hyrës ndodhen 2 poste parkimi, ambjenti i ndenjes, gatimit me dalje në ballkon, e cila ka një pamje të mrekullueshme, orientim Lindje, në këtë kuotë kemi edhe një tualet, në katin e poshtëm që nga kjo kuotë ndodhen ambjentet e shërbimit gjithashtu edhe një ambjent ndenje me akses të jashtëm në verandë dhe pishinë. Në katin e ndërmjetëm të ambjentit të kuzhinës dhe ndenjes ndodhen 2 dhoma gjumi dhe një tualet.
Në katin e sipërm të vilës kemi të organizuara 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kjo vilë ka cmimin standart 1800 euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting