Vile ne shitje

 • 470.000€
, Universiteti Bujqësor, SH1, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Universiteti Bujqësor, SH1, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 470.000€

Details

 • Price: 470.000€
 • Size: 544 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet vilë me 3 kate dhe një kat bodrum në Institut. Në total është 544 m2, ku 145 m2 është secili kat.
Ka kubaturë të rregullt, punime mjaft cilësore, oxhak funksional. E pajisur me kondicioner, post parkimi dhe hapësira të shfrytëzueshme.
•Organizimi:
Kati përdhe- Bodrum
Kati 1– salloni i ndenjes, kuzhina, 1 dhomë gjumi, tualet.
Kati 2– 3 dhoma gjumi, kuzhina, tualet.
Kati 3- 3 dhoma gjumi, kuzhina, 2 tualete.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Universiteti Bujqësor, SH1, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Bregu Lumit, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting