Vile me qira 4+1+A+BLK 180 m² 230 Euro

 • 230€
Paskuqan
qera

Vile me qira 4+1+A+BLK 180 m² 230 Euro

Paskuqan
 • 230€

Details

 • Property ID: 7924
 • Price: 230€
 • Property Size: 180 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vile
 • Property Status: qera
 • Kati: 3

Description

Jap Vile 3 kateshe me qera ne Paskuqan.
Vila ndodhet ne rrugen kryesore.

Vila eshte 3 kateshe
Kati 1.
magazine + garazhe
Kati 2.
kuzhine dhome ndenje sallon banjo ballkon
Kati 3.
3 dhoma gjumi sallon ballkon

Shtepia eshte e kompletuar me cdo gje.
Jepet me qera per arsye emigrimi.

Me kontrate dritash dhe uji.

Cel : 0675673568

 • Address Paskuqan
 • City Tirane

Compare listings

Compare
endritcaushi1
 • endritcaushi1