Vile me qera ne Sauk

 • 1.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 410 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355674050144

Features

Description

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes.

Organizohet ne kater kate:
Kati I sherben si parking dhe magazine
Kati II eshte open space me funksionon si zyre,
Kati III eshte apartament 2+1 me sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet ,me dritare.
Kati IV ka dy dhoma gjumi secila me tualet te vecuar, dhe nje verande me pamje te lire.

Per me shume informacion kontaktoni 067 40 50 144

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP