Vile me qera Kompleksi White Tirane

 • 3.500€
, teg

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355682070045

Description

 

Jepet me qera vilë tek Kompleksi White. Vila është e organizuar në sallon me hapësirë të bollshme, 4 dhoma gjumi, 4 tualete. Është totalisht e investuar dhe e arreduar në mënyrë moderne. Vila ka sipërfaqe totale 500 m2. Disponon oborr të gjelbëruar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address teg
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting