Vile me qera

 • 6.000€
, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
qera

Vile me qera

, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 6.000€

Details

 • Price: 6.000€
 • Size: 1300 m²
 • Rooms: 7
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë me qera tek Rolling Hills Residence, Tiranë.
“Rolling Hills Luxury Residences” është komuniteti më elitar i vilave në Shqipëri, më i miri si standard ndërtimi dhe i pari i këtij lloji në Shqipëri. I pozicionuar në kodrat e gjelbëruara të Petrelës, ky komunitet ofron stilin e jetesës elegante, pranë kryqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban.
Vila me sipërfaqe trualli 1300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 650m2. Është e organizuar në 2 kate me 6 dhoma, 7 tualete, 2 sallone, 1 dhomë të vecantë për palestër, dhomë lavanderie, oborr me gjelbërim dhe pishinë mbrapa vilës. Vila ka mobilim luksoz dhe të investuar në detaje.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting