Vile me qera

 • 2.600€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 2.600€

Details

 • Price: 2.600€
 • Size: 195 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Vilë me qera-Tiranë
Jepet me qera vilë 2-katëshe në një ndër zonat më elitare të qytetit, tek Kodra e Diellit 2. Zona në të cilën ndodhet vila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme si: cerdhe/kopshte/shkolla, farmaci, markete/supermarkete, bar-restorante, etj.
Vila ka sipërfaqe ndërtimi 195m2 dhe sipërfaqe verande 72m2. Kati i parë i vilës është i organizuar në ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Ndërsa kati i dytë është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe depo. Vila ka pishinë dhe 2 poste parkim. Vila është e mobiluar në mënyrë moderne dhe bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting