Vile me qera

 • 3.300€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Vile me qera

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.300€

Details

 • Price: 3.300€
 • Size: 670 m²
 • Rooms: 5
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë me qera-Tiranë
Në një kompleks rezidencial, pranë Liqenit të Thatë, ofrohet vilë me qera në formë cilindrike dhe me një hapëirë të bollshme rreth saj. Prona është e përbërë nga 4 kate + një kat bodrum. Ka një sipërfaqe ndërtimi 670 m2. Në katin përdhe ndodhet ambjenti i ndenjes, kuzhina e gatimit dhe një studio. Në katin e parë ndodhet dhoma e miqve, një sallon dhe një dhomë për hekurosje. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi me garderobë. Në katin e tretë ndodhet një playroom dhe një kuzhinë. Në katin -1 është një depo ose bodrum, që përdoret për depozita dhe sistemimin e aksesorëve të shtëpisë.
Cmimi i qerasë 3300 Euro/muaji.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting