Vile me qera

 • 1.200€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Vile me qera

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692083030

Description

Vilë me qera-Tiranë
Vila ndodhet tek Rruga “Siri Kodra”, posedon një sipërfaqe trualli prej 360m2, sipërfaqe ndërtimi 160m2 dhe sipërfaqe oborri 160m2. Vila është e organizuar në 2 kate ku kati i parë ka tipologjinë 4+1, po ashtu dhe kati i dytë ka tipologji 4+1. Zona në të cilën ndodhet vila i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetese sa më komode.
Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting