Vile me qera

 • 2.800€
, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
qera
, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 2.800€

Details

 • Price: 2.800€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Jepet vilë me qera me sipërfaqe totale 450m2 dhe 200m2 ndërtim, vila është 2 katëshe me tipologji 4+1+4 ku është e organizuar në 4 dhoma të mëdha gjumi ku njëra prej tyre është me garderobë, 4 tualete me ngrohje. Vila ka parkim të mbyllur dhe oborr. Jepet me qera e mobiluar në mënyë moderne.
Qeraja është 2800 Euro/muaj.

 • Address long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting