VILE LUKSOZE PER QIRA NE ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE

 • 3.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rolling Hills Residence
qera

VILE LUKSOZE PER QIRA NE ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rolling Hills Residence
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

VETEM 5 MIN NGA TEG, TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL
Rolling Hills Residence, vendi ideal për të jetuar ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School dhe Ëorld Academy of Tirana.Vila me qira me arkitektur neoklasike franceze, ndodhet në Rolling Hills Luxury Residence, rezidenca më cilësore dhe elitare në zonë, e cila ofron siguri 24 orë, fasada të mëdha xhami infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, Park Rekreativ 16.000 m2 etj.Vile luksoze per qira 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 340 m2 + sipërfaqe truall 665 m2. Vila ofron në katin përdhe një ambient ndenjë të bollshem, kuzhina e vecuar me dritare, ambient ngrenie, një dhomë gjumi një tualet dhe verandën me dalje direkt në oborr. Kati parë, ofron tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Dhoma matrimoniale ka tualetin dhe ballkonin brenda. Ofron gjithashtu lavanderi e cila ndodhet në bodrum dhe parkim të hapur për 2 makina. Vila ka punime shumë cilësore, termoizolim, sistem ngrohje – ftohje me chiller, parket cilësor në disa prej ambienteve, oxhak me pelet, tualetet me pajisje shumë cilësore, dritaret të pajisura me grila dhe oborr të sistemuar shumë bukur dhe të gjelbëruar.

Vila jepet me qira pjesërisht e mobiluar
Cmimi i qirasë është bruto 3500 Euro / Muaji

Kontakt: +355682050353
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/me-qira/rolling-hills-luxury-residence-4

 • Address Rolling Hills Residence
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93