Vile Luks me Qera Tek Rezidenca White House

 • 4.000€
, Rezidenca White House në TEG
qera

Vile Luks me Qera Tek Rezidenca White House

, Rezidenca White House në TEG
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 520 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Vila ndodhet tek Rezidenca White House në TEG. Vila 3 Katëshe 620m2 ndërtim , 500 m2 truall , Kati i 1 përbëhet nga: salloni i madh i kompletuar Ambjent ngrenie, 1 kuzhinë me vete , një dhomë boshe e shfrtëzueshme për palestër , një tualet dhe garazh me gjashte poste parkimi. Kati i 2-te disponon 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Njëra prej dhomave e pajisur me ballkon, garderobë, tualet dhe ndricim nga të gjitha anët. Dy dhomat e tjera të gjumit te pajisura me krevata tek dhe ballkon secila. Kati i 3-te disponon 1 dhomë të madhe gjumi , garderobë dhe një tualet • Punime shume cilesore ,Kubeturë të rregullt • Sistem chiller me elektricitet • Oxhak •Vend Parkimi • Garazh me 6 poste•Hapsira të mëdha të shfrytëzueshme •Ndricim led nga të gjitha anët.

Për ta vizituar na konataktoni ne numrin 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate