Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 240 m²
  • Rooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 260m2 dhe 470 m2 truall rreth e perqark.Vila ndodhet ne Kamez.
Vila dhe trualli jane me hipoteke.
Forma e secilit kat eshte me 3 dhoma gjumi,sallon-kuzhine,2 tualete,korridor,ballkon.
Vila eshte e kompletuar me mobilim.Vila ka funksinal edhe sistemi ngrohje-ftohje me kondicioner dhe kaldaja me gaz funksional.
Vila ka garazh per tre makina,depo materialesh,ambjent gatimi zgare me oxhak.
Vila shitet per arsye emigrimi.

Shitet 120.000 euro

Cel. : 00355695291520

  • Address Kamëz
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Sherbimeimobiliare3AAAGJ
  • Sherbimeimobiliare3AAAGJ

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Sherbimeimobiliare3AAAGJ
  • Sherbimeimobiliare3AAAGJ